قانون خرید ملک به صورت اقساطی

نکات مهم و قانون خرید ملک به صورت اقساطی در املاک ترکیه | اولین توصیه ما به شما خرید اقساطی در پروژه های آماده تحویل و یا پروژه های معتبر در پیش خرید کردن است. شرکت های معتبری که پروژه های زیادی را ساخته و‌ تحویل داده اند که این شرکتها به راحتی قابل تشخیص هستند.

پیشنهاد میکنیم مروری بر لیست املاک ازمیر به همراه قیمت آنها داشته باشید.

در خرید اقساطی حتما در نظر داشته باشید سند ملکی را با پیش پرداخت ۵۰٪ با هیپوتک (رهن) بنام خود انتقال دهید. مبلغ هزینه هیپوتک بر عهده ی شما خواهد بود ولی پرداخت ناچیز این مبلغ شما را در حاشیه امن قرار خواهد داد. در صورت عدم انتقال سند توسط پروژه معتبر پس از استعلام از اعتبار شرکت سازنده حتما قرارداد خرید را در نوتر تنظیم کنید ( نوتر همان دفترخانه ی رسمی است.)

اخذ اقامت ترکیه با خرید ملک

هزینه ی نوتر هم توافقی است و معمولا هزینه ای معادل با ۱٪ ارزش ملک دارد چرا که در اینصورت برای اخذ اقامت حتما نیاز به قرارداد خرید نوتر شده دارید و اداره مهاجرت ترکیه با قرارداد نرمال اقامت شما را تایید نخواهد کرد. اقساط خود را با ذکر تاریخ و قرارداد به شماره حساب درج شده در قرارداد خرید واریز کنید( پس حتما نسبت به افتتاح حساب اقدام کنید.) واحدهای اقساطی با دریافت سند با هیپوتیک برای اخذ شهروندی مورد تایید نیست و صرفا جهت اخذ اقامت مورد پذیرش دولت ترکیه است.

مشاوره رایگان دریافت کنید!

برای دریافت مشاوره میتوانید از طریق واتساپ شماره تلفن های 905446760557+ یا 09129285880 درخواست خود را مطرح نموده و منتظر دریافت پاسخ از کارشناسان وب سایت سحر حاتم نژاد باشید. کارشناسان وب سایت سحر حاتم نژاد از صفر تا صد خرید ملک، اخذ اقامت کار و تحصیل و همچنین دریافت حق شهروندی و پاسپورت ترکیه در کنار شما هستند. با هدف تسهیل دسترسی شما عزیزان به تصاویر برخی از آپارتمان های استان ازمیر، تعدادی از این تصاویر را در ذیل لیست نموده ایم. امید واریم که مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد. زندگی در ازمیر، قیمت آپارتمان در ازمیر 2018، بهترین منطقه مسکونی ازمیر، خرید ملک تجاری در ازمیر، قیمت آپارتمان در ازمیر 2020، تریاندا ، منطقه چیلی ازمیر، زندگی در ازمیر، قیمت خانه در ازمیر به پول ایران، خرید خانه در ازمیر، قیمت خانه ارزان در ترکیه، قیمت خانه ارزان در ترابزون، خرید خانه در ببک استانبول، اقامت ترکیه با خرید خانه، خرید خانه در اسکی شهیر ترکیه، بهترین منطقه استانبول برای خرید خانه، خرید ویلا در چشمه ازمیر، خرید ملک ارزان در ازمیر، خرید اقساطی خانه در ازمیر، خرید آپارتمان دست دوم در ازمیر، ویلای ارزان در ترکیه، گوزل باغچه ازمیر، هوم او ترکیه، قیمت خانه در آنکارا، قیمت آپارتمان در ازمیر 2019، قیمت خرید خانه در وان ترکیه، خرید آپارتمان در بشیکتاش استانبول، مناطق ازمیر، منطقه منمن ازمیر، منطقه بایراکلی ازمیر، منطقه کارشیاکا در ازمیر، محله بوجا ازمیر، اقامت ازمیر، اقتصاد ازمیر ترکیه، منطقه آزاد ازمیر،  بهترین منطقه ازمیر برای خرید ، خرید اپارتمان قسطی در ترکیه، تجربه زندگی در ازمیر، بهترین محله ازمیر برای زندگی، کار در ازمیر ترکیه، معرفی شهر ازمیر، خرید رستوران در ازمیر، مهد کودک در ازمیر، دیسکو ازمیر ترکیه، خرید خانه در استانبول، اقامت در ازمیر، کار در ازمیر، ازمیر یا استانبول، برج ساعت ازمیر، هزینه سفر به ازمیر ترکیه، جاهای دیدنی ازمیر، رویدادهای آینده ازمیر، خرید ملک در ازمیر و اقامت، تریاندا ازمیر 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up

Compare Listings

عنوان قیمت وضعیت نوع منطقه هدف اتاق های خواب حمام و سرویس بهداشتی