آپارتمان 50 متری در آلانیا

استعلام قیمت

توضیحات ملک:

سکوت، آرامش، نزدیکی به طبیعت و هماهنگی معنوی – در خانه شما در کنار دریا! یک مجتمع شهری در مقیاس بزرگ در منطقه ای از نظر زیست محیطی تمیز در آلانیا – کارگیچاک.

این پروژه از قطعات مختلفی تشکیل شده است که در آن چندین نوع املاک و مستغلات قرار خواهد گرفت. هر مشتری می تواند خانه ای عالی در کنار دریا را بر اساس ترجیحات خود انتخاب کند. آپارتمان 1+1، پنت هاوس 2+1 دوبلکس، 2+1 دوبلکس در طبقات پایین، ویلاهای تریبلکس مستقل و ویلاهای دوقلو.

قیمت های موجود:

  • آپارتمان 1+1; قیمت اولیه 140000 یورو
  • آپارتمان 2+1 باغ دوبلکس و پنت هاوس; قیمت اولیه 185000 یورو

امکانات مجتمع: استخرهای روباز، استخرهای سرپوشیده، منطقه SPA، حمام، سونا فنلاندی، اتاق بخار، استودیوهای تناسب اندام، زمین های ورزشی، زمین تنیس با سطوح مختلف، باغ های سبز، زمین های بازی، اتاق بازی، کتابخانه، سالن های استراحت با فواره، اتاق سرگرمی ، اتاق جلسات، اتاق موسیقی، بازار، اینترنت بی سیم، ژنراتور برق، پارکینگ، نگهبانی و نظارت تصویری 24/7.

Kargicak یکی از زیباترین مناطق آلانیا است که در غرب مرکز آن واقع شده است. فاصله تا سواحل کارگیجاک 3 کیلومتر از مجموعه می باشد. زیرساخت ها بر روی خاکریز متمرکز شده است: سوپرمارکت ها، رستوران ها، یک مرکز خرید، یک داروخانه، دستگاه های خودپرداز، حمل و نقل، خدمات. در 10-15 دقیقه از خانه مدارس، مهدکودک ها وجود دارد. همچنین در آلانیا کالج ها، لیسیوم ها، دانشگاه ها وجود دارد.

این ملک را به اشتراک بگذارید

اشتراک

دیدگاهتان را بنویسید